472 TL + KDV

Anthurium Çiçeği,Manisa Çiçek


Manisa Çiçekçi > Çiçek > Anthurium Çiçeği,Manisa Çiçek

Anthurium veya Türkçe adıyla Flamingo tropik bir saksı çiçeğidir. Son derece zarif yaprakları ve çiçekleri olan bu bitki çok aydınlık ancak doğrudan yakıcı güneş almayan bir yere konmalıdır . Karanlıkta yaprak ve çiçekler küçülür, sonrasında çiçek açmayı keser. 18 -21°C ideal yetişme sıcaklığıdır. Salonda iklimlendirme varsa asla üzerine hava akımı gelecek şekilde fan ayarı yapılmamalıdır.Kışın da ısıtılan bir ortamda bulunmalıdır.

İlkbahardan sonbahara dek piyasadaki bir salon bitkisi besini ile etiket talimatına göre düzenli besleyin. Her zaman oda sıcaklığında su ile sulayın, saksı tabağında su bırakmayın. İki sulama arasında hafifçe kurumasına izin verin ama asla tamamen kurutmayın zarar görür.Çeşme sularındaki aşırı klor ve kireç yaprak uçlarında yanmaya sebep olur.İyi içme suyu veya çaydanlıkta arta kalan suyu kullanın. Kuru ortamda kireçsiz yapraklarına su püskürtün.

Dayanıklı ve güçlü bir bitkidir, yerini, kabını, sizi severse çok uzun yıllar sizinle beraber olur.Manisa çiçek siparişi Lallamina çiçekçilik

Çiçek Kodu : 886
Toplam : 566,4 (KDV DAHİL)
 *
 *
evet